Avantajlar

Üyelerimize sunduğumuz avantajlar


Değerli Üyelerimiz,
BİROY üyelerine çeşitli avantajlar sunmak amacıyla firmalar başvurmaktadır. Bu başvurular Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilmekte ve uygun görülenlerle karşılıklı prensip anlaşması yapılmaktadır.

Echomar Görüntüleme Merkezi

MR (Manyetik Rezonans) : %60
BT (Spiral Tomografi): %60
Digital Mamografi: %30
Ultrasonografi: %30
Renkli Doppler: %30
Kemik Ölçümü: %30
Ekokardiografi: %30
Rutin EEG: %30
Rutin EMG: %30
Digital Röntgen: %30
Laboratuvar: %25
Genel Check-Up: 350 TL (BİROY üyelerine özel kampanya)

Üyelerimiz, BİROY Üyelik Kartları’nı göstermek suretiyle bu avantajlardan yararlanabileceklerdir.

İndirimler, Türk Tabipler Birliği’nin belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden yapılmaktadır.
 
İndirimler 2014 yılı için geçerlidir. Fiyatlara ilaç ücreti dahil değildir.
 
Yetkili: Sibel Benlioğlu – GSM: 0542 216 42 93
(Randevu ya da bilgi almak için Sibel Hanım ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.)

Hasat Ekolojik Ve Binicilik

Hobi bahçeleri ve bostan kiralamada: %10

Binicilik faaliyetlerinde: %15

Restoran ve lokantada: %15

İndirimler 1 yıl boyunca geçerlidir.

Facebook sayfası: Hasat Ekolojik ve Binicilik

GSM: 0532 685 80 06

Biroy Emeklilik Sigortası

Değerli Üyelerimiz,
Oyunculuk mesleğinin en zor yanlarından biri de zaman içerisinde farklılık gösteren kazançlar elde edilmesi. Gün gelir projelerimiz tatmin edici bir getiri sağlarken, tercihlerimize göre zaman zaman çalışacak proje bulmakta zorlanırız. Bu durum haliyle düzenli gelir elde edemememize ve dolayısıyla geleceğimiz için bir birikim yapamamamıza neden olmaktadır.
Bu nedenle, yaklaşık 1 yıldır 9 Emeklilik Şirketiyle görüşmeler yaptık, tekliflerini değerlendirdik ve oyuncular başta olmak üzere tüm sektörümüz için geleceğimize dair bir hayat planı hazırlattık. Bu şirketler içinde, Biroy ve Güç Birliği’ne özel hazırladığı grup teklifi, hem yasal kesintilerin diğer şirketler ve bireysel sözleşmelere göre oldukça avantajlı olması hem de getirisi dikkate alınarak Yapı Kredi Emeklilik planlarını tercih ettik.


Yasal kesintileri ve avantajları aşağıdaki şekildedir ve mevcut emeklilik sözleşmesi olanlar da birikimlerini buraya aktarabilir veya 2.yeni bir plana dahil olabilirler.
Zaman çok çabuk geçmekte olduğundan şimdiden geleceğimizi düşünmemiz gerekliliğine inanıyoruz. Kimsenin bizi düşünmemesini istiyorsak önce kendimizi düşünmemizin zamanı çoktan geldi. Biz sizler adına, “Güç Birliği” adına ilk adımı attık.
Aidat ve çeşitli kesintilerin en aza indirgendiği hatta olabildiğince alınmadığı, ek avantajların da yer aldığı bir planlama yaptık. Yapı Kredi Emeklilik sorularınız için BİROY üyelerine özel bir telefon numarası tahsis etmiş durumda. Bütün merak ettikleriniz için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz; 

0212 336 80 06

Saygılarımızla…